Royalfashion Ovális kis steppelt női táska öko-bőrből
- Női oval táska cipzárral, öko-bőrből készült, steppelt díszítéssel. A modell 3 rekesszel és egy külső zsebbel rendelkezik. Ezenkívül állítható, leválasztható pánttal is rendelkezik. Ideális mindennapi használatra!
A visszaküldött áruknak mindenképpen az összes eredeti, állandó címkének rajta kell lennie, különösen a sértetlen címkéknek és az eladó által biztosított címkéknek, és az eredeti, sértetlen csomagolásban kell lennie, ha ilyen csomagolás rendelkezésre állt.
A visszaküldött terméknek rendelkeznie kell minden eredeti, tartós jelöléssel, különösen sértetlen címkékkel és címkékkel, amelyekkel az Eladó az árut ellátta, és az eredeti, sértetlen csomagolásban kell lennie, ha ilyen csomagolással látták el.
A termékeken minimális gyári maradványok lehetnek, azaz ragasztónyomok, ragadós szálak vagy egyéb. A fent említett hiányosságok nem kifogásolhatók!